Okul İlaçlama | Haşerelerden %100 Kurtulun

Okul İlaçlama

En küçük yaştan ana sınıflarından en büyük yaşlara üniversite dersliklerine kadar çocuklarımız büyük bir eğitim sürecinden geçiyorlar.

Onların sağlığını ve temel ihtiyaçlarını her daim karşılamak için yanlarında duruyoruz. Yanımızda oldukları her an onları her şeyden korumak için elimizden geleni yapıyoruz.

Peki ya uzun zaman geçirdikleri sınıf ortamları onları ne kadar koruyabiliyor. Okul gibi kalabalık ve sürekli hareketin ve yaşamın olduğu mekanlarda virüs, bakteri ve mikrop da kol gezmektedir.

Tam bu noktada okul ilaçlama büyük önem kazanmaktadır.

Peki nasıl yapılmalı bu ilaçlama? Öncelikli olarak her okul kendi özelinde farklı mekanlarda ve iklim şartlarında yer aldığından orada barınabilecek insan sağlığına zararlı canlılar farklılık gösterecektir.

Bu yüzden ne ile savaştığımızı öğrenmek ilk aşamadır. Ardından ne tür bir ilaçlama yapılacağı belirlenerek ilaçlama yapılmaktadır.

İlaçlama öncesinde günlük kullanılan ne varsa üzerinin kapatılması veya kaldırılması gerekmektedir.

Sizlerde doğru ilaçlama hizmeti alabileceğiniz bir yer arıyorsanız çocuklarınızın sağlığı için bizleri tercih edebilir ve sağlığa zararlı ne varsa kurtulabilirsiniz. 


Diğer Hizmetler

7/24 Garantili ve onaylı ilaçlama için bize ulaşın.